صفحه اصلی
بازدید مدیران شرکت نفت و گاز پارس از دانشکده مهندسی عمران
  • 33026 بازدید

روز چهارشنبه 9 خرداد 1403، جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت نفت و گاز پارس از دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور بازدید کردند.

هدف از این بازدید، آشنایی با توانمندی‌های دانشگاه در حوزه مطالعات زیرساختی در خلیج فارس و بررسی شیوه‌های همکاری در پروژه‌های نفت و گاز فراساحل بود.

در این نشست، دکتر نورزاد رییس دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست، مدیر گروه مهندسی ژئوتکنیک و حمل و نقل دانشکده و تعدادی از اعضای هیأت علمی گروه حضور داشتند. طی این بازدید، توانمندی‌های علمی، پژوهشی، اجرائی و امکانات آزمایشگاهی دانشگاه و دانشکده در حوزه‌های مختلف از جمله مطالعات ژئوتکنیک فراساحل معرفی و همچنین راهکارها و شیوه‌های همکاری‌ مشترک در پروژه‌های نفت و گاز فراساحل بحث و بررسی شد.

در این راستا، نتایج مطالعات و اقدامات پیشین دانشکده ارائه و تجربیات صنعتی اعضای هیأت علمی در این زمینه تبیین گردید.

مدیران شرکت نفت و گاز پارس ضمن ابراز خرسندی از این بازدید و آشنایی با دستاوردها و توانمندی‌های پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، بر اهمیت همکاری‌های مشترک در بهبود رویه‌های طراحی و نصب پروژه‌های فراساحلی نفت و گاز تأکید کردند. همچنین، بر اساس مصوبات جلسه مقرر شد همکاری‌های مشترک دو مجموعه در پروژه‌های جاری شرکت در اسرع وقت عملیاتی شوند.

 


 


 


 

افزودن نظرات