صفحه اصلی
​​جشن بزرگ عیدغدیرخم در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
  • 24 بازدید

جشن بزرگ و باشکوه عیدغدیرخم، روز سه شنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۳ در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برگزار شد.

این جشن به همت ستاد برگزاری جشن بزرگ عیدغدیرخم و حمایت همه جانبه دکتر کرمانیان رییس پردیس، دکتر جهانگیری معاون فرهنگی-اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی و با حضور دکتر آقامیری رئیس محترم دانشگاه شهید بهشتی، دکتر ذوالفقاری معاون پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع، اعضای هیأت رئیسه و جمع کثیری از اساتید، کارکنان به همراه خانواده های ایشان و دانشجویان برگزار شد.

 

قبل از شروع ویژه برنامه اصلی عیدغدیرخم با برپایی ایستگاه های پذیرایی، نقاشی روی صورت کودکان، برگزاری مسابقات ورزشی، گرفتن عکس خانوادگی، مسابقه نقاشی کودکان، هدیه و یادبود به فرزندان خردسال، همدلی، شادی و صمیمیت خاصی در محیط پردیس به وجود آمده بود.

جشن بزرگ عیدغدیرخم از ساعت ۹:۳۰ با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از دانشجویان پردیس و قاری بین الملی شروع و سپس دکتر حمیدیا مدیر فرهنگی و اجتماعی پردیس شهیدعباسپور ضمن خیر مقدم و تبریک این عیدبزرگ از عوامل اجرایی برگزاری این جشن تشکر نمود.

دکتر آقامیری ریاست محترم دانشگاه شهید بهشتی ضمن تبریک عید بزرگ ولایت، درخصوص اهمیت و جایگاه غدیرخم مطالبی عنوان کرد.

از دیگر برنامه های این جشن، سخنرانی دکتر حسنی (اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران) درخصوص فلسفه غدیرخم، عیدی دادن اساتیدسادات به حاضرین در جشن، مولودی خوانی کربلائی حسن کاتب، اجرای موسیقی زنده، شعرخوانی شاعر آیینی توسط عباس حق خواه، همراه با برگزاری مسابقه دکلمه و شعر خوانی با موضوع غدیر برای فرزندان همکاران بود.

میهمان ویژه این جشن بزرگ حاج احمد آقای ابوالقاسمی (کارشناس برنامه محفل و یکی از اساتید پیشکسوت و قاری بین اللملی) بود که بعد از خاطره گویی با صوت زیبای خود برای میهمانان قرآن تلاوت کرد.

این مراسم با اهدای جوایز توسط دکتر آقامیری به برندگان مسابقات ورزشی، قرعه کشی از حاضران، اقامه نماز و صرف ناهار به پایان رسید.

 

 

افزودن نظرات