صفحه اصلی
نشست مشترک اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه ژئوتکینک، حمل و نقل و نقشه برداری با رییس پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور
  • 18982 بازدید

با همت امور فرهنگی- اجتماعی دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست، همکاری گروه مهندسی ژئوتکنیک و حمل و نقل و نقشه‌برداری، اداره فرهنگی و اجتماعی پردیس شهید عباسپور و حمایت شرکت مهندسین عمران مارون، روز چهارشنبه 17 آبان 1402 اولین نشست اساتید و دانشجویان نوورود تحصیلات تکمیلی گروه ژئوتکنیک، حمل و نقل و نقشه‌برداری دانشکده مهندسی عمران آب و محیط‌زیست باحضور دکتر زندی (رییس پردیس فنی- مهندسی شهید عباسپور)، دکتر نورزاد (رییس دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست)، دکتر پورصابر (معاون پردیس فنی- مهندسی شهید عباسپور)، معاونین و اساتید دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط‌زیست، در مرکز همایش های پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برگزار شد.

در ابتدای مراسم رییس پردیس با تبریک به دانشجویان نوورود و تشکر از برپا کنندگان این مراسم در سخنانی به دوره‌های انقلاب صنعتی و توجه به ارتباطات میان رشته‌ای بخصوص در زمینه مهندسی عمران و نقشه‌برداری و سایر رشته‌ها پرداخت و دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط‌زیست را در زمره برترین دانشکده‌های صنعتی و کارآفرین نامید .

در ادامه نشست جناب آقای دکتر نورزاد رییس دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط‌زیست ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان گرامی و تشکر از کادر اجرایی، درخصوص نخبه‌بودن مهندسین عمران ایرانی و ارایه راهکارهای نوآورانه در پروژه‌های سخت ملی و حتی بین‌المللی توضیحاتی ارایه فرمودند. همچنین ایشان ضمن مقایسه بودجه پژوهشی کشور و کشورهای منطقه بر درخشان بودن رزومه مهندسین عمرانی در عرصه جهانی تأکید فرمودند.

همچنین در این مراسم دکتر محبوبی معاون محترم آموزش، دکتر ابراهیمیان سرپرست محترم گروه ژئوتکنیک و حمل و نقل، دکتر اسدامرجی مسوول محترم فرهنگی دانشکده و دکتر محمدنژاد استاد مشاور انجمن علمی مهندسی عمران نکات و قوانین آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و امکان ارتباط دانشجویان تحصیلات تکمیلی با انجمن علمی مهندسی عمران را تشریح نمودند و راههای ارتباطی دانشجویان و بخش‌های  مختلف دانشکده و دانشگاه را معرفی کردند.

از دیگر برنامه های این مراسم پخش کلیپ‌های معرفی دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست و کلیپ  سامانه معاونت فرهنگی _ اجتماعی بود.

 علاوه بر سخنرانان مذکور دکتر جمور و دکتر ماهپور به نمایندگی از رشته‌های مهندسی نقشه برداری و  مهندسی حمل و نقل به معرفی رشته‌های مذکور و لزوم توجه به امور درسی و پژوهشی در طی دوره کارشناسی ارشد و دکتری برای اشتغال مناسب در آینده تأکید نمودند.

در ادامه نشست مهندس صمیم نماینده شرکت مهندسین عمران مارون ( حامی نشست) ضمن تشریح تجربیات شرکت مذکور در زمینه‌های سدسازی، حمل و نقل، نقشه‌برداری و سازه بر امکان رقابت مهندسین عمرانی با بزرگترین شرکت‌های دنیا در زمینه‌های مختلف توضیحاتی ارایه نمود.

عکس یادگاری مشترک بین اساتید و دانشجویان، پذیرایی و اهدای هدایا از دیگر برنامه‌های این نشست بود.


 

افزودن نظرات