صفحه اصلی
بازدید رییس دانشگاه شهید بهشتی (ره) همزمان با آغاز سال تحصیلی و هفته وحدت از پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
  • 3138 بازدید

روز شنبه ۸ مهرماه ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته وحدت، دکتر سید محمود آقامیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی (ره) برای تکریم از اساتید، کارکنان و دانشجویان در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی پردیس، دکتر آقامیری به همراه دکتر مجیدزندی رئیس پردیس شهید عباسپور  و تیم همراه به مدت 5 ساعت از مجموعه ورزشی سالن قنبر زاده، مجموعه خوابگاه های دانشجویی، خوابگاه دختران، بلوک های مهمانسرا، نمازخانه در حال بازسازی خوابگاه دختران، مرکز همایشهای پردیس، ساختمان آموزش، مرکز آموزشهای تخصصی، دانشکده مهندسی مکانیک و دانشکده مهندسی آب پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور بازدید نمودند.

دکتر آقامیری پس از بازدید و دریافت گزارش مراحل بازسازی و بهسازی مجموعه‌های فوق، دستور لازم مبنی بر تکمیل فوری طرح‌های ذکر شده صادر نمودند.

در بخش دوم این بازدید، رئیس دانشگاه شهید بهشتی در جلسه‌ای با مهندس ایرج فکور، مدیرعامل شرکت ایران ترانسفور برای بررسی گسترش همکاری‌های مشترک آموزشی شرکت کرد.

در این جلسه که با حضور جمعی از مدیران و اعضای هیأت علمی پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برگزار شد درخصوص عملیاتی نمودن ماده 17 آیین‌نامه هیئت وزیران و ایجاد فرصت برای دانشجویان برای حضور و ارتباط با صنعت با هدف توانمندسازی، مهارت‌افزایی و مسأله‌یابی منتهی به اشتغال دانش‌بنیان و فناور بحث و تأکید نمودند.

براین اساس مقرر شد، دومین دوره آموزشی دوره کارورزی و حضور در صنعت (کارحص) با حضور 24 نفر از دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی و دانشکده مهندسی برق برگزار شود.

شایان ذکر است، اولین دوره کارورزی و حضور در صنعت (کارحص) با شرکت ۱۲ نفر از دانشجویان کارشناسی مهندسی برق دانشکده مهندسی برق در محل کارخانه ایران ترانسفور از اسفندماه 1401 برگزار شد.

دانشجویان در کنار دروس تخصصی ترانسفورماتور طی ۳ روز در هفته بمدت ۳۶۰ ساعت با حضور در محل کارخانه ایران ترانسفور، بخش اول دوره کارورزی خود را تحت نظر مربیان صنعتی کارخانه  انجام دادند.

دکتر آقامیری همچنین با حضور در گلزار شهدای گمنام با قرائت فاتجه به مقام شامخ شهیدان گمنام آرمیده در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور ادای احترام کرد.

کلیپ تصویری:

افزودن نظرات