صفحه اصلی
همایش الزامات ترافیکی ساختمان در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
  • 438 بازدید

   همایش الزامات ترافیکی ساختمان توسط دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست با همکاری اداره فرهنگی و اجتماعی پردیس روز چهارشنبه 2 اسفند 1402 از ساعت 14 الی 16 با حضور جمعی از مدیران وزارت راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران و سایر استانها  و اعضای هیأت‌علمی پردیس در مرکز همایش های پردیس شهید عباسپور برگزار شد.

​​​​​​​در این همایش پس از توضیحات ابتدایی دبیر همایش (دکتر اسدامرجی) درخصوص بخشهای مختلف آن، دکتر نورزاد (رییس دانشکده مهندسی عمران، آب و محبط زیست و رییس همایش) ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان به اهمیت توجه به مسایل ترافیکی علی الخصوص ایمنی ترافیک توسط سازمانهای ذیربط و دانشگاه‌ها پرداخت و وجود اعضای هیأت علمی جوان در رشته حمل و نقل دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست را عامل موتور محرک برگزاری چنین گردهمایی‌هایی و ارتباط صنعت و دانشگاه ذکر نمود.

پس از ایشان دکتر محمود صفارزاده رییس دانشکده مهندسی عمران و محیط­زیست دانشگاه تربیت مدرس تهران  در خصوص روند تدوین مبحث 23 مقررات ملی ساختمان و زحمات متخصصین مختلف از دانشگاه‌ها و سازمانهای کشور برای آماده شدن الزامات ترافیکی ساختمان توضیحاتی ارایه نمود.

در ادامه مراسم دکتر شاهی استاد برجسته رییس کمیسیون ترافیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در زمینه اهمیت الزامات ترافیکی ساختمان و توجه به مسایل ترافیکی سخنرانی نمودند و در این قسمت مراسم از این استاد ماندگار و همچنین آقای دکتر صفارزاده به عنوان اساتید برجسته ترافیک تقدیر به عمل آمد.

از دیگر سخنرانان این همایش، دکتر ساجد نماینده شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور در زمینه زحمات تدوین الزامات ترافیکی ساختمان، اجرایی شدن مبحث 23 مقررات ملی ساختمان و روند حفظ رشته ترافیک در مجموعه رشته‌های نظام مهندسی ساختمان توضیحاتی ارایه فرمودند.

پس از آن پنل تخصصی همراه با پرسش و پاسخ با حضور اساتید برجسته و مسوولین اجرایی حمل و نقل و ترافیک برقرار گردید و در زمینه اجرایی شدن الزامات ترافیکی ساختمان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در انتهای مراسم تقدیر از عکسهای برگزیده الزامات ترافیکی ساختمان انجام پذیرفت.

لازم به ذکر است حامیان این همایش سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان تهران و آذربایجان شرقی، شرکتهای راد یاوران سروش، معین خودروی اروند و شرکت دانش بنیان فراسوی رشد آرمان زمین بودند و در حاشیه مراسم نمایشگاه مربوط به این حامیان برپا گردید.

​​​​​​​

 


 


 

افزودن نظرات