صفحه اصلی
   اولین نشست اساتید و دانشجویان نوورود تحصیلات تکمیلی گروه سازه و زلزله دانشکده مهندسی عمران آب و محیط‌زیست در پردیس شهید عباسپور
  • 1495 بازدید

 با همت گروه سازه و زلزله دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست روز دوشنبه ۶ آذر 1402 اولین نشست اساتید و دانشجویان نوورود تحصیلات تکمیلی گروه سازه و زلزله دانشکده مهندسی عمران آب و محیط‌زیست باحضور دکتر نورزاد (رییس دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست)، دکتر پورصابر (معاون پردیس شهید عباسپور)، دکتر حسنی (استاد برجسته و پیشکسوت گروه سازه و زلزله) ،دکتر اسدامرجی (مسوول فرهنگی دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست)  و دکتر شیرواند (مدیر گروه سازه و زلزله) در سالن جلسات آموزش پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برگزار شد.

در ابتدای مراسم رییس دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست با تسلیت ایام فاطمیه (س) درخصوص رشادتهای مهندسین ایرانی در دوره های مختلف ایران اسلامی از جمله جنگ تحمیلی، دوره تحریم ها و سایر دوره ها  مطالبی بیان نمود و به نیاز کشور به مهندسین عمران در پروژه های مختلف اشاره کرد.

 پس از آن دکتر حسنی به موضوع وطن پرستی و لزوم توجه به آبادانی و کمک به ساخت کشور اشاره نمود.

از دیگر سخنرانان این نشست دکتر پورصابر معاون محترم پردیس شهید عباسپور بود که به برجسته بودن اساتید دانشکده و گروه و تفکر تلاشگرانه و جهادی آنها پرداخت و اشاره ای به بازگشت این عزیزان از دانشکده های خارج از کشور را مصداق علاقه به میهن خود نامید.

مسوول فرهنگی دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست دکتر اسدامرجی نیز درخصوص چند بعدی بودن دانشجویان و لزوم فعال بودن آنها در همه حوزه ها از جمله مسایل فرهنگی، معرفی سامانه فرهنگی دانشگاه و کمک به برجسته سازی گروه و دانشکده سخنرانی نمود.

 در ادامه مراسم با هدایت آقای دکتر شیراوند (مدیر محترم گروه سازه و زلزله) اساتید به معرفی تخصص ها و سابقه علمی خود اشاره نمودند.

 

افزودن نظرات