صفحه اصلی
جشن دانشجویان کارشناسی نو ورود 1402 دانشکده مهندسی عمران آب در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
  • 2141 بازدید

 با تلاش همکاران اداره فرهنگی و اجتماعی پردیس شهید عباسپور، معاون فرهنگی دانشکده مهندسی عمران آب و پشتیبانی شرکت عمرانی او-یول و پورنام، روز شنبه 6 آبان 1402 مراسم استقبال و خوش آمدگویی دانشجویان نوورود دانشکده مهندسی عمران آب، باحضور دکتر زندی (رییس پردیس شهید عباسپور)، دکتر نورزاد (رییس دانشکده عمران آب)، دکتر نعمت حسنی (استاد پیشکسوت و عضو هیأت علمی)، معاونین و اساتید دانشکده عمران آب، در مرکز همایش های پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور برگزار شد.

رییس پردیس با تبریک به دانشجویان نوورود و تشکر از برپا کنندگان این مراسم در سخنانی به اهمیت کارآفرینی و توجه به اشتغال مهندسین عمران و نقشه‌برداری پرداخت و ارتباط بین دانشجویان و اساتید، در زمینه درسی و صنعتی، در ادامه دروس را ضروری نامید.  

در ادامه مراسم دکتر نورزاد رییس دانشکده مهندسی عمران آب و محیط زیست، ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان گرامی و تشکر از کادر اجرایی مراسم درخصوص پروژه‌های عمرانی گسترده و نیاز کشور به مهندسین عمران و نقشه‌برداری توضیحاتی بیان نمود.

همچنین در این مراسم دکتر محبوبی (معاون آموزش)، دکتر علی‌محمدی (معاون پژوهش) و دکتر اسدامرجی (مسوول فرهنگی) دانشکده مهندسی عمران، آب و محیط زیست نکات و قوانین آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را برای دانشجویان تشریح نمودند و راههای ارتباطی دانشجویان و بخش‌های مختلف دانشکده را معرفی کردند که از آن‌جمله می‌توان به "سامانه‌های ثبت بازخورد" اشاره نمود.

در این خوش آمدگویی دکتر حسنی (از اساتید پیشکسوت و رییس سابق دانشکده عمران آب) بر لزوم خدمت به وطن و ساخت کشور توسط مهندسین عمران مطالبی بیان کرد و از اساتید باتجربه رشته نقشه‌برداری دکتر علیرضا وفایی نژاد و جایگاه رشته‌ نقشه‌برداری و کاربرد آن در مسایل مختلف مهندسی، توضیحاتی ارایه نمود.

از دیگر برنامه های این جشن مسابقه ساخت سازه، تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی و فرهنگی و اجرای موسیقی در دو بخش، اهدای هدایا، عکس یادگاری و دانشکده‌گردی بود.

 

افزودن نظرات