صفحه اصلی
اطلاعیه افتتاح رستوران مکمل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور
  • 1220 بازدید

 با هدف ایجاد تنوع در برنامه غذایی رستوران اساتید،کارکنان و دانشجویان از روز شنبه مورخ 1402 / 08 / 06  رستوران مکمل در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور آماده ارائه خدمات می باشد.

· رستوران مکمل دارای تنوع غذایی بیشتری نسبت به سلف سرویس فعلی بوده و تنوع غذایی تعریف شده با توجه به درخواست ها و نظرات شما افزایش خواهد یافت.

· غذاهای این رستوران دارای یارانه مصوب به مبلغ 35000 تومان برای اعضای هیأت علمی و کارکنان و 50000 تومان برای دانشجویان به ازاء هر پرس می باشد.

· کاربران محترم در هنگام رزرو غذا نیازی به پرداخت هزینه غذا نخواهند داشت و تنها علاقه مندی خود را به استفاده از غذا اعلام میکنند و انتخاب نوع غذا با توجه به تنوع آن در هنگام تحویل و به انتخاب خود کاربر خواهد بود و ما به التفاوت قیمت غذا در لحظه تحویل غذا، از طریق دستگاه کارتخوان و کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب از کاربران محترم اخذ خواهد شد. 

لذا همراه داشتن کارت بانکی، لازم و ضروری میباشد و تحویل غذا بدون کارت بانکی و پرداخت مابه التفاوت قیمت غذا حتی در صورت داشتن رزرو، امکان پذیر نمی باشد.

· فرصت رزرو غذا و استفاده از یارانه مصوب تا ساعت 12 همان روز می باشد و در صورت عدم رزرو، قیمت تمام شده و مصوب غذا از طریق کارت بانکی از کاربران اخذ خواهد شد.

·   هر کاربر تنها مجاز به رزرو یک پرس غذا ) با دریافت یارانه مصوب(  می باشد. لیکن در صورت درخواست غذا به تعداد بیشتر، مبلغ غذا مطابق نرخ آزاد از طریق کارت بانکی قابل پرداخت خواهد بود.

·  خرید کنار غذا به اختیار کاربران از طریق کارت بانکی و بدون محدودیت امکانپذیر است.

· در جهت افزایش کیفیت خدمات رسانی و نیز رضایتمندی شما عزیزان، مدیریت امور دانشجویی آماده دریافت نظرات،پیشنهادات و انتقادات شما از طریق شماره داخلی 2282می باشد.

 

دانلود pdf

 

دانلود فایل
افزودن نظرات